KURULUŞ AMACIMIZ

Uzun yıllar boyunca oluşan bilgi ve tecrübe birikiminin kaybolmasını önlemek, bilgi ve deneyimleri ülke ve insanlık yararına kullanmak, geriden gelen yeni nesile aktarmak ve onlara iş imkanı yaratmaktır.

Şirketimiz; Petrol (Boru hatları ve Rafineri Tesisleri dahil), Petrokimya, Doğal Gaz Dağıtım ve Boru hatları, Termik Santraller, Suni Gübre, Enerji (Üretim ve Dağıtım dahil), Savunma, Gıda, Demir ve Çelik, Maden, Tarım, Orman ve Hayvancılık, Su Yapıları, Su Kaynaklarının Geliştirilmesi, Konut, Sağlık, Turizm v.b. gibi konularda mühendislik müşavirlik hizmetleri vermekte olup, konusunda uzmanlaşmış teknik ekip tarafından 2000 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne mimari, inşaat, mekanik, borulama, elektrik, enstrumantasyon birimlerinde, konularında uzman kadrosu ile 
Ankara Bahçelievler’ deki Hizmet Binamızda, Mart 2018’ den itibaren de yeni yerimizde mühendislik hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

ŞİRKETİMİZ

Bilgi ve tecrübe birikimiyle, bugüne kadar bitirdiği yaklaşık 200 proje ile defalarca başarısını kanıtlamış, uluslararası kalitede hizmet verebilecek teknik bilgi ve donanıma sahip, güvenilir dürüst bir mühendislik ve müşavirlik şirketi olarak, teknolojik gelişmeler doğrultusunda başarı odaklı hizmet vererek sürekli iyileşme ve gelişme sağlamayı hedeflemektedir.

© 2018 Tüm Mühendislik